Peagi alustatakse uue Saue linna biokütuse katlamaja seadistustöödega

Uudised 13.09.2019

Sel kevadel alustatud Saue linna ligi 2 miljoni eurose eelarvega hakkepuidu katlamaja ehitustööd on jõudmas katla sissekütmise, käivitamise ja seadistamistöödeni.

Kuidas energiatootmise arvelt säästa rohkem aega ettevõtte põhitegevusele?

Artikkel 12.09.2019

Tööstusettevõtluse maastik on üsna armutu ning konkurentsis püsimiseks tuleb suunata oma fookus põhitegevusele ja ressursside mõistlikule jaotamisele.

Adven pani nurgakivi Valmiera uuele ligi 5 miljonit maksvale biokatlamajale

Uudised 11.09.2019

Adven Eesti ja Läti tegevjuhi Urmo Heinami ja Valmiera linnapea Jānis Baiksi osavõtul pandi eile, 10. septembril, Valmiera hakkpuidu katlamajale nurgakivi.

Sauel kasutatakse soojusvõrgu rekonstrueerimisel uuenduslikku lahendust

Uudised 30.08.2019

Adven Eesti uuendab sel aastal Saue linnas 2500 meetrit jagu kaugküttevõrku ning katkestuste minimeerimiseks on kasutusele võetud ajutised torustikud.

Viimsi ja Haabneeme soojustorustike uuendamisel kasutatakse kaasaegset lahendust

Uudised 26.08.2019

Adven uuendab sel aastal Viimsis ja Haabneemel suures mahus soojusvõrku ning katkestuste kestuse vähendamiseks kasutatakse ajutist torustikku.

Rootsi pelletitootja laieneb, Adven tõttab appi

Uudised 17.07.2019

Fuelwood rajab koostöös Adveniga Söderhamni (Rootsi) innovaatilise moodullahendusega pelletitehase, mis on klassikalise pelleti tööstustega võrreldes oluliselt kompaktsem ja paindlikum.

Adven ehitab Terrafame’i uuele tehasele taastuvenergial töötava elektrijaama

Uudised 08.07.2019

Terrafame ja Adven sõlmisid lepingu, mille raames ehitatakse uuele Soomes Sotkamos asuvale Terrafame'i aku kemikaalitehasele taastuvenergial töötav energiajaam.

Adven panustab tulevastesse inseneridesse

Blog 27.06.2019

Koostöö ülikoolide, kutsekoolide ja gümnaasiumitega võimaldab tuua noori ka energeetika valdkonnale lähemale, tekitada huvi sidumaks oma tulevik just meie valdkonnaga.

Püssi uue katlamaja ehitus algab juulis

Uudised 26.06.2019

Püssi piirkonna elanikud ootavad uut katlamaja, mis võimaldab pikemas perspektiivis muuta kaugkütte soojusenergia hinda stabiilsemaks ja veidi soodsamaks.

Kas ja kuidas analüüsida ettevõtte vastutustundlikkust?

Uudised 24.05.2019

Tänases ühiskonnas on olulisem kaasajastada ja arendada oma ärimudelit, mis põhineb vastutustundlikul ja jätkusuutlikul mõtteviisil. Siinkohal pole isegi oluline „mida ettevõte teeb”, vaid pigem „kuidas teeb”.