Rootsi pelletitootja laieneb, Adven tõttab appi

Uudised 17.07.2019

Fuelwood rajab koostöös Adveniga Söderhamni (Rootsi) innovaatilise moodullahendusega pelletitehase, mis on klassikalise pelleti tööstustega võrreldes oluliselt kompaktsem ja paindlikum.

Adven ehitab Terrafame’i uuele tehasele taastuvenergial töötava elektrijaama

Uudised 08.07.2019

Terrafame ja Adven sõlmisid lepingu, mille raames ehitatakse uuele Soomes Sotkamos asuvale Terrafame'i aku kemikaalitehasele taastuvenergial töötav energiajaam.

Adven panustab tulevastesse inseneridesse

Blog 27.06.2019

Koostöö ülikoolide, kutsekoolide ja gümnaasiumitega võimaldab tuua noori ka energeetika valdkonnale lähemale, tekitada huvi sidumaks oma tulevik just meie valdkonnaga.

Püssi uue katlamaja ehitus algab juulis

Uudised 26.06.2019

Püssi piirkonna elanikud ootavad uut katlamaja, mis võimaldab pikemas perspektiivis muuta kaugkütte soojusenergia hinda stabiilsemaks ja veidi soodsamaks.

Kas ja kuidas analüüsida ettevõtte vastutustundlikkust?

Uudised 24.05.2019

Tänases ühiskonnas on olulisem kaasajastada ja arendada oma ärimudelit, mis põhineb vastutustundlikul ja jätkusuutlikul mõtteviisil. Siinkohal pole isegi oluline „mida ettevõte teeb”, vaid pigem „kuidas teeb”.

Adven alustab Saue kaugküttevõrgu rekonstrueerimistöödega

Uudised 23.05.2019

Adven alustab juuni alguses Saue soojusvõrkude kaasajastamisega, mille raames vahetatakse välja ligi 2,7 km ulatuses vananenud võrke.

Rahvusvahelise finantsjuhi tiitel tuli sel aastal Eestisse

Uudised 23.05.2019

2019. aasta Euroopa energialahenduste finantsjuhi tiitel, mida annab välja Acquisition International, tuli sel korral Eestisse, Adven Eesti finantsjuhile, Tiit Hõbejõgile.

Erinevad soojusenergia jaotamise viisid korteriühistus

Artikkel 22.05.2019

Korteriühistutel on igipõline küsimus ja vaidluste tekke koht – kuidas jaotada kasutatud soojust? Variante on mitmeid, igaühel neist oma plussid ja miinused ning seega ühte õiget või „kõige paremat“ varianti pole.

“Tõhusa kaugkütte” märgis võib tõsta kinnisvara väärtust

Uudised 22.05.2019

Eesti jõujaamade ja kaugkütte ühingu (EJKÜ) aastakonverentsil anti üle tunnustusmärke energiatõhusatele kaugküttesüsteemidele. Advenile anti tunnustus seitsmele võrgupiirkonnale üle Eesti ning lisaks värskendati juba olemasolevaid märgiseid.

Kas tegeled energiatootmisega ikka veel ise või juba ostad seda teenusena sisse?

Artikkel 21.05.2019

Oleme kirja pannud mõned sagedamini esinevad ettevõttesiseseid energiamajandust puudutavad arusaamad, mille üle tasuks korra järele mõelda.