Soojusvõrgu renoveerimine ei pea jääma rahanappuse taha

Uudised 29.05.2020

Kaugkütte süsteemide uuendamiseks vajaminev investeering on suur, kuid omavalitsustel on süsteemi arendamiseks võimalus kaasata erasektori ettevõte.

Adven ehitab Aserisse uue biokütuse katlamaja

Uudised 27.05.2020

Energiaettevõtte Adven alustab juunis Aseri uue biokütuse katlamaja projektiga. Selle raames võetakse kasutusele hakkepuidu ning kaks gaasikatelt.

Ettevõtjate huvi vastutustundliku ettevõtluse Indeksis osaleda on endiselt kasvav

Uudised 22.05.2020

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum (VEF) tunnustas 76 Eestis tegutsevat organisatsiooni, kes hoolivad ümbritsevast ning soovivad panustada ühiskonda rohkemaga kui seadus nõuab.

Lätis on käivitumas suur investeerimisprojekt - 100 miljonit eurot tööstusele

Uudised 13.05.2020

Ovostar Union gruppi kuuluv ettevõte GALLUSMAN ja Põhjamaade energiaettevõte ADVEN plaanivad teha koostööd 100 miljoni euro suuruses investeeringuprojektis.

Adven asub Kunda soojusvõrku kaasajastama

Uudised 05.05.2020

Adven alustab mai teises pooles Kunda kaugküttevõrgu rekonstrueerimisega. Kokku vahetatakse välja 2,4 km ulatuses vananenud torustikku.

Miks ja kui tihti tuleb soojussõlme hooldada?

Blog 06.04.2020

Kaasaegset soojussõlme juhib automaatika, mille eesmärk on hoonet võimalikult ökonoomselt kütta. Mis aga juhtub, kui selle süsteemi hooldamine venib pikale või ununeb sootuks?

Tootmisjuht Raivo Melsas

Blog 04.04.2020

"Kasvavas ettevõttes on põnev tööd teha."

Tööstusettevõtete neli peamist probleemi: fookus, ressursitõhusus, regulatsioonid ja investeeringud

Blog 26.03.2020

Äritegevus õitseb kõige tõhusamalt, kui keskenduda põhitegevusele. Siiski pole see alati kõige lihtsam, sest esile kerkivad erinevad probleemid. Lahkame neid murekohti lähemalt.

Porto Franco keskkonnasõbraliku taastuvenergialahenduse loob Adven

Uudised 24.03.2020

Eesti üks suuremaid kinnisvaraprojekte läbi aegade, Porto Franco lõi käed energialahendusi pakkuva Adveniga, mille tulemusena hakkab kogu Porto Franco jahutus põhinema taastuvenergial.

TalTechi tudengid julgustavad üliõpilasi praktikale minema

Blog 19.03.2020

Praktikat läbivad igal aastal tuhanded üliõpilased, kes üha enam leiavad, et see on hariduse omandamise juures hindamatu väärtusega. Tallinna Tehnikaülikooli energiatehnoloogia tudengid rääkisid oma kogemusest energiaettevõttes Adven Eesti.