TTÜ tudengid tutvusid Rakveres innovaatilise energiakeskusega

Uudised 06.10.2017

Energeetikaettevõtte Adven Eesti mõistes uudset ORC tehnoloogiat kasutav Rakvere koostootmiskatlamaja avas sel nädalal uksed Tallinna Tehnikaülikooli tudengitele. TTÜ uue keskkonna-, energia- ja keemiatehnoloogia eriala üliõpilased tõdesid, et reaalse energiatootmisprotsessi nägemine aitab neil paremini õpikutarkusi tegeliku tööeluga siduda.

Teade Püssi ja Saue soojusvarustuse kohta

Uudised 07.09.2017

Adven Eesti AS kavatseb oma Püssi ja Saue kaugküttevõrku paigaldada täiendava tootmisseadme ja muuta soojuse tootmiseks kasutatava kütuse liiki.

Adven ehitab Paldiski kalajahutehasele katlamaja

Uudised 26.07.2017

Eesti Kalatootjate Keskühistu ja Adven Eesti sõlmisid lepingu lähiajal valmiva Paldiski kalajahu ja kalaõli tootva tehase tööstusliku auruga varustamiseks.

Otsime oma meeskonda soojustehniliste projektide juhti

Uudised 08.06.2017

Sinu töö peamiseks prioriteediks on EL struktuurifondide kaasrahastamisel teostatavate soojusvõrkude ehitusprojektide juhtimine. Sa koostad projektiplaanid, korraldad projekteerimise ning hanked, koostad lepingud ja koordineerid projekti teostust kuni selle valmimiseni.

Adven Eesti pälvis Vastutustundliku Ettevõtluse hõbemärgise

Uudised 06.06.2017

Adven Eesti pälvis esmakordselt ettevõtete vastutustundliku ettevõtluse edetabelis hõbemärgise. Adveni tulemuseks on keskmiste ja suurettevõtete kategoorias 92%.

Lippulaiva kaubanduskeskusesse tuleb maailma suurim maasoojusenergia jaam

Uudised 18.05.2017

Citycon ehitab Espoosse uue moodsa kaubanduskeskuse Lippulaiva. Seda hakatakse kütma ja jahutama taastuva ja CO2 vaba maasoojusega. Lippulaivas kasutatakse ära kõik soojuspumbaga toodetud soojus- ja jahutusenergia. Seega muudab jaam Lippulaiva kaubanduskeskuse soojus- ja jahutusenergia osas energiasõltumatuks.

Adven Eesti tootmisjuhina asus tööle Raivo Melsas

Uudised 28.03.2017

Täna, 28. märtsil alustas Adven Eesti tootmisjuhina tööd Raivo Melsas, kes hakkab kuuluma ühtlasi ka Adven Eesti juhatusse. Raivo Melsas töötas seni Eesti Energia taastuvenergia üksuse tootmise ja käidu osakonna juhina.

Laagri ja Loo kaasaegsed katlamajad saavad peagi katuse alla

Uudised 23.02.2017

Laagri ja Loo alevike uute puiduhakkel toimivate kaugkütte katlamajade ehitustööd on graafikus. Sel nädalal toimunud sarikapeod annavad kinnitust, et ligi 2,2 miljoni eurone investeering on saamas katuse alla, mis toob soodsama toasooja rohkem kui 5000 tarbijani.

Teade Haabneeme soojusvarustuse kohta

Uudised 27.01.2017

Adven Eesti AS kavatseb oma Haabneeme kaugküttevõrku paigaldada täiendava tootmisseadme, asendada olemasoleva tootmisseadme või muuta soojuse tootmiseks kasutatava kütuse liiki või tehnoloogiat.

Narva-Jõesuu kinnitas soojusmajanduse arengukava

Uudised 24.01.2017

Narva-Jõesuu linnavolikogu kinnitas soojusmajanduse arengukava, mis näeb ette mahukaid investeeringuid. Arengukava koostas sõltumatu ekspert tihedas koostöös linna ja energiaettevõtte Adven Eestiga.