Uuele Tallinna vanglale hakkab soojust tootma Adven Eesti

Uudised 19.12.2016

Riigi Kinnisvara ASi (RKAS) korraldatud hankel uuele Tallinna vanglale soojuse tootmiseks valiti kolme osaleja seast parimaks Adven Eesti pakkumus. Hanke mahuks kujunes 5,7 miljonit eurot.

Türi soojusehanget varjutab ebaõnnestumiste jada

Uudised 15.12.2016

Türi soojuse hange, mille tulemus esimesel korral seadusevastaseks kuulutati, ähvardab juba kolmandat korda luhtuda. Pakkuja hinnangul ajab linn tarbijatele soodsaima hinna asemel taga omakasu.

Eesti üks suurimaid soojuse tootjaid tähistab juubelit

Uudised 30.11.2016

Energiaettevõte Adven Eesti tähistab 25. sünnipäeva. Veerandsaja aastaga on kohalikust remondiettevõttest kasvanud üks põhjamaade olulisemaid energiaettevõtteid.

Soodne energia = puiduhake + kõrge kasutegur

Uudised 22.11.2016

Madalad nafta hinnad on kaasa toonud olukorra, kus suured hinnavahed erinevate kütuste vahel on kadunud. Stabiilseimalt soodsa energiahinna valemis on peamine roll kodumaisel kütusel ja efektiivsel tootmisel.

Teade Kunda ja Viiratsi soojusvarustuse kohta

Uudised 19.10.2016

Adven Eesti AS kavatseb oma kaugküttevõrkudesse paigaldada täiendava tootmisseadme, asendada olemasoleva tootmisseadme või muuta soojuse tootmiseks kasutatava kütuse liiki või tehnoloogiat.

Teade Adavere ja Väike-Maarja soojusvarustuse kohta

Uudised 10.10.2016

Adven Eesti AS kavatseb oma kaugküttevõrkudesse paigaldada täiendava tootmisseadme, asendada olemasoleva tootmisseadme või muuta soojuse tootmiseks kasutatava kütuse liiki või tehnoloogiat.

Adven sõlmis Laagri ja Loo katlamajade seadmete tarne- ja ehituslepingud

Uudised 30.09.2016

Energiaettevõte Adven Eesti sõlmis lepingud energiatootmise seadmete tarnijate ja ehitusfirmaga, et rajada Laagri ja Loo alevikesse järgmise aasta kevadeks uued kaugküttekatlamajad. Üldehitustöid teostab mõlemas piirkonnas ehitusettevõte Silindia Ehitus.

Raske kütteõli plaanitav maksumuutus sunnib investeeringuid tegema

Uudised 28.09.2016

Mõne päeva eest jõudis avalikkuse ette rahandusministeeriumi plaan esitada valitsuskabinetile ettepanek tõsta raske kütteõli aktsiisimäära. Selline muudatus õhutaks tootjaid eelistama vähem saastavaid kütuseid, ent toob seega mõnelegi kaasa investeerimisvajaduse.

Ootame oma meeskonda juhatuse liiget, tootmise ja jaotuse valdkonna juhti

Uudised 12.09.2016

Sinu peamiseks eesmärgiks on tagada ettevõtte soojuse tootmise ja jaotamise efektiivne ja tõrgeteta toimimine ning areng.