Alexela kasvatab maagaasi portfelli

Uudised 19.02.2018

15. veebruaril sõlmitud lepingu alusel ostab Alexela Adven Eesti maagaasi portfelli ja Adven Eesti ostab Alexelalt Gaasienergia AS koos maagasi jaotusvõrguga. Tehing, millega kasvab oluliselt Alexela maagaasi kliendibaas ja ligi 65 kilomeetri võrra Adveni maagaasivõrk, annab mõlemale ettevõttele võimaluse keskenduda oma põhitegevusele.

Adven ehitab Kundassse ligi 1,3 miljonit eurot maksva biokütuse katlamaja

Uudised 29.01.2018

Energiaettevõte Adven Eesti allkirjastas biokütust kasutava Kunda katlamaja ehituslepingud. Ligi 1,3 miljonit eurot maksva katlamaja ehitust finantseerib umbes poole investeeringu ulatuses Keskkonnainvesteeringute Keskus Euroopa Liidu struktuurifondide rahast.

Adven sihib Eesti suurima jahutusteenuse pakkuja positsiooni

Uudised 19.01.2018

Eesti suurimaid energiatootjaid Adven sõlmis lepingu sügisel Tallinnasse valmiva kaubanduskeskuse T1 soojus- ja jahutusenergiaga varustamiseks. Pro Kapitali arendatava kaubanduskeskuse energiatootmise seadmetesse investeerib energiaettevõte kokku enam kui 1,3 miljonit eurot.

Adven hakkab Ülemiste keskusele rohelist jahutusenergiat tarnima

Uudised 15.12.2017

Ülemiste keskus kasvab suuremaks – 2019. aastal valmiva laienduse tulemusena saab Ülemistest Eesti suurim ja moodsaim kaubandus- ja meelelahutuskeskus. Alates keskuse rajamisest 2004. aastal on Adven hoonet soojusenergiaga varustanud, nüüd hakkame lisaks hoolt kandma ka laienduse jahutusenergiaga varustamise eest.

Adven ostab E.ON-i Rootsi kaugkütte ärid

Uudised 04.12.2017

Eestis, Soomes ja Rootsis tegutsev energiakontsern Adven teatas, et ostab E.ON-i tütarettevõtte EVLE. Ettevõttele kuuluvad kaugküttevõrgud ja äriklientide lokaalsed energiakeskused Lõuna- ja Kesk-Rootsi üheksas linnas, kus elab kokku rohkem kui 70 000 inimest.

Otsime oma meeskonda finantsjuhti

Uudised 28.11.2017

Sinu töö sihiks on ettevõtte väärtuse kasvatamine läbi finantstegevuse juhtimise. Sa kuulud Adveni juhtimismeeskonda, osaled strateegia kujundamises ning oled sisuliseks partneriks juhatusele äri juhtimisel ja arendamisel.

Adven Grupp saab uue tegevjuhi

Uudised 20.11.2017

Adven Grupi, ettevõtte mis pakub tööstuslikke energia- ja veelahendusi Põhja- ja Baltimaades, tegevjuhiks on nimetatud Jyrki Vainionpää, M.Sc (Econ). Hr Vainionpää, kes on hetkel ametis Vapo Oy asedirektorina, alustab Advenis alates 2018 aasta augustist.

TTÜ tudeng: vali eriala, mis pakub huvi ja millel on tulevikku

Uudised 31.10.2017

Tragid tudengid pööravad oma suvevaheaja väärtuslikuks uute kogemuste kogumise perioodiks pannes end proovile reaalses töökeskkonnas, kus igapäevaselt tegutsevad Eesti tippinsenerid. Igal aastal panevad mitmed noored energeetikatudengid käed külge rahvusvahelise energiaettevõtte Adveni tegemistes.

Saue astub samme soodsama toasooja poole

Uudised 20.10.2017

Energiaettevõte Adven on koostöös Saue linnaga ja Keskkonnainvesteeringute Keskuse toel rajamas Sauele uut puiduhakkel töötavat katlamaja. Tänaseks on katlamaja asukoht selge ja valminud on ka detailplaneering, mille edukas menetlemine annab Saue elanikele võimaluse soodsamat toasooja nautida juba ülejärgmisel talvel.

TTÜ tudengid tutvusid Rakveres innovaatilise energiakeskusega

Uudised 06.10.2017

Energeetikaettevõtte Adven Eesti mõistes uudset ORC tehnoloogiat kasutav Rakvere koostootmiskatlamaja avas sel nädalal uksed Tallinna Tehnikaülikooli tudengitele. TTÜ uue keskkonna-, energia- ja keemiatehnoloogia eriala üliõpilased tõdesid, et reaalse energiatootmisprotsessi nägemine aitab neil paremini õpikutarkusi tegeliku tööeluga siduda.