Lippulaiva kaubanduskeskusesse tuleb maailma suurim maasoojusenergia jaam

Uudised 18.05.2017

Citycon ehitab Espoosse uue moodsa kaubanduskeskuse Lippulaiva. Seda hakatakse kütma ja jahutama taastuva ja CO2 vaba maasoojusega. Lippulaivas kasutatakse ära kõik soojuspumbaga toodetud soojus- ja jahutusenergia. Seega muudab jaam Lippulaiva kaubanduskeskuse soojus- ja jahutusenergia osas energiasõltumatuks.

Adven Eesti tootmisjuhina asus tööle Raivo Melsas

Uudised 28.03.2017

Täna, 28. märtsil alustas Adven Eesti tootmisjuhina tööd Raivo Melsas, kes hakkab kuuluma ühtlasi ka Adven Eesti juhatusse. Raivo Melsas töötas seni Eesti Energia taastuvenergia üksuse tootmise ja käidu osakonna juhina.

Laagri ja Loo kaasaegsed katlamajad saavad peagi katuse alla

Uudised 23.02.2017

Laagri ja Loo alevike uute puiduhakkel toimivate kaugkütte katlamajade ehitustööd on graafikus. Sel nädalal toimunud sarikapeod annavad kinnitust, et ligi 2,2 miljoni eurone investeering on saamas katuse alla, mis toob soodsama toasooja rohkem kui 5000 tarbijani.

Teade Haabneeme soojusvarustuse kohta

Uudised 27.01.2017

Adven Eesti AS kavatseb oma Haabneeme kaugküttevõrku paigaldada täiendava tootmisseadme, asendada olemasoleva tootmisseadme või muuta soojuse tootmiseks kasutatava kütuse liiki või tehnoloogiat.

Narva-Jõesuu kinnitas soojusmajanduse arengukava

Uudised 24.01.2017

Narva-Jõesuu linnavolikogu kinnitas soojusmajanduse arengukava, mis näeb ette mahukaid investeeringuid. Arengukava koostas sõltumatu ekspert tihedas koostöös linna ja energiaettevõtte Adven Eestiga.

Adven näitas rekordilisi tulemusi

Uudised 17.01.2017

Eesti ühe suurima soojuse tootja Adven Eesti tootmismahud saavutasid möödunud aastal tipptaseme. Võrreldes eelnenud aastaga kahekordistus ka investeeringute maht.

Teade Narva-Jõesuu soojusvarustuse kohta

Uudised 12.01.2017

Adven Eesti AS kavatseb oma Narva-Jõesuu kaugküttevõrku paigaldada täiendava tootmisseadme, asendada olemasoleva tootmisseadme või muuta soojuse tootmiseks kasutatava kütuse liiki või tehnoloogiat.

Korterelamute arendajate ja korteriühistute huvi kaugküttega liitumise vastu kasvab

Uudised 30.12.2016

Korterelamute arendajate huvi kaugküttega liitumiseks on viimasel ajal märgatavalt kasvanud. Kui veel mõned aastad tagasi otsiti aktiivselt alternatiivseid küttelahendusi, siis nüüdseks on kinnistumas teadmine, et kaasaegne kaugküte on soodne ja efektiivne.

Laagri ja Loo uute katlamajade ehitus sai hoo sisse

Uudised 28.12.2016

Adven Eesti alustas uute kaugkütte katlamajade rajamisega Laagrisse ja Loole. Mõlemas piirkonnas hakkavad uued puiduhakkel toimivad katlad kaugküttevõrku soojust tootma järgmise aasta kevadel.

Põltsamaa uus katel käivitus edukalt

Uudised 27.12.2016

Energiaettevõte Adven Eesti investeeris ligi 400 000 eurot Epiimale ja Põltsamaa linna kaugküttevõrku soojust tootva katla vahetusse. Tänaseks on katel edukalt käivitunud.