Teade Narva-Jõesuu soojusvarustuse kohta

Uudised 12.01.2017

Adven Eesti AS kavatseb oma Narva-Jõesuu kaugküttevõrku paigaldada täiendava tootmisseadme, asendada olemasoleva tootmisseadme või muuta soojuse tootmiseks kasutatava kütuse liiki või tehnoloogiat.

Korterelamute arendajate ja korteriühistute huvi kaugküttega liitumise vastu kasvab

Uudised 30.12.2016

Korterelamute arendajate huvi kaugküttega liitumiseks on viimasel ajal märgatavalt kasvanud. Kui veel mõned aastad tagasi otsiti aktiivselt alternatiivseid küttelahendusi, siis nüüdseks on kinnistumas teadmine, et kaasaegne kaugküte on soodne ja efektiivne.

Laagri ja Loo uute katlamajade ehitus sai hoo sisse

Uudised 28.12.2016

Adven Eesti alustas uute kaugkütte katlamajade rajamisega Laagrisse ja Loole. Mõlemas piirkonnas hakkavad uued puiduhakkel toimivad katlad kaugküttevõrku soojust tootma järgmise aasta kevadel.

Põltsamaa uus katel käivitus edukalt

Uudised 27.12.2016

Energiaettevõte Adven Eesti investeeris ligi 400 000 eurot Epiimale ja Põltsamaa linna kaugküttevõrku soojust tootva katla vahetusse. Tänaseks on katel edukalt käivitunud.

Uuele Tallinna vanglale hakkab soojust tootma Adven Eesti

Uudised 19.12.2016

Riigi Kinnisvara ASi (RKAS) korraldatud hankel uuele Tallinna vanglale soojuse tootmiseks valiti kolme osaleja seast parimaks Adven Eesti pakkumus. Hanke mahuks kujunes 5,7 miljonit eurot.

Türi soojusehanget varjutab ebaõnnestumiste jada

Uudised 15.12.2016

Türi soojuse hange, mille tulemus esimesel korral seadusevastaseks kuulutati, ähvardab juba kolmandat korda luhtuda. Pakkuja hinnangul ajab linn tarbijatele soodsaima hinna asemel taga omakasu.

Eesti üks suurimaid soojuse tootjaid tähistab juubelit

Uudised 30.11.2016

Energiaettevõte Adven Eesti tähistab 25. sünnipäeva. Veerandsaja aastaga on kohalikust remondiettevõttest kasvanud üks põhjamaade olulisemaid energiaettevõtteid.

Soodne energia = puiduhake + kõrge kasutegur

Uudised 22.11.2016

Madalad nafta hinnad on kaasa toonud olukorra, kus suured hinnavahed erinevate kütuste vahel on kadunud. Stabiilseimalt soodsa energiahinna valemis on peamine roll kodumaisel kütusel ja efektiivsel tootmisel.

Teade Kunda ja Viiratsi soojusvarustuse kohta

Uudised 19.10.2016

Adven Eesti AS kavatseb oma kaugküttevõrkudesse paigaldada täiendava tootmisseadme, asendada olemasoleva tootmisseadme või muuta soojuse tootmiseks kasutatava kütuse liiki või tehnoloogiat.

Teade Adavere ja Väike-Maarja soojusvarustuse kohta

Uudised 10.10.2016

Adven Eesti AS kavatseb oma kaugküttevõrkudesse paigaldada täiendava tootmisseadme, asendada olemasoleva tootmisseadme või muuta soojuse tootmiseks kasutatava kütuse liiki või tehnoloogiat.

Bonsky