Adven Grupp saab uue tegevjuhi

Uudised 20.11.2017

Adven Grupi, ettevõtte mis pakub tööstuslikke energia- ja veelahendusi Põhja- ja Baltimaades, tegevjuhiks on nimetatud Jyrki Vainionpää, M.Sc (Econ). Hr Vainionpää, kes on hetkel ametis Vapo Oy asedirektorina, alustab Advenis alates 2018 aasta augustist.

TTÜ tudeng: vali eriala, mis pakub huvi ja millel on tulevikku

Uudised 31.10.2017

Tragid tudengid pööravad oma suvevaheaja väärtuslikuks uute kogemuste kogumise perioodiks pannes end proovile reaalses töökeskkonnas, kus igapäevaselt tegutsevad Eesti tippinsenerid. Igal aastal panevad mitmed noored energeetikatudengid käed külge rahvusvahelise energiaettevõtte Adveni tegemistes.

Saue astub samme soodsama toasooja poole

Uudised 20.10.2017

Energiaettevõte Adven on koostöös Saue linnaga ja Keskkonnainvesteeringute Keskuse toel rajamas Sauele uut puiduhakkel töötavat katlamaja. Tänaseks on katlamaja asukoht selge ja valminud on ka detailplaneering, mille edukas menetlemine annab Saue elanikele võimaluse soodsamat toasooja nautida juba ülejärgmisel talvel.

TTÜ tudengid tutvusid Rakveres innovaatilise energiakeskusega

Uudised 06.10.2017

Energeetikaettevõtte Adven Eesti mõistes uudset ORC tehnoloogiat kasutav Rakvere koostootmiskatlamaja avas sel nädalal uksed Tallinna Tehnikaülikooli tudengitele. TTÜ uue keskkonna-, energia- ja keemiatehnoloogia eriala üliõpilased tõdesid, et reaalse energiatootmisprotsessi nägemine aitab neil paremini õpikutarkusi tegeliku tööeluga siduda.

Teade Püssi ja Saue soojusvarustuse kohta

Uudised 07.09.2017

Adven Eesti AS kavatseb oma Püssi ja Saue kaugküttevõrku paigaldada täiendava tootmisseadme ja muuta soojuse tootmiseks kasutatava kütuse liiki.

Adven ehitab Paldiski kalajahutehasele katlamaja

Uudised 26.07.2017

Eesti Kalatootjate Keskühistu ja Adven Eesti sõlmisid lepingu lähiajal valmiva Paldiski kalajahu ja kalaõli tootva tehase tööstusliku auruga varustamiseks.

Otsime oma meeskonda soojustehniliste projektide juhti

Uudised 08.06.2017

Sinu töö peamiseks prioriteediks on EL struktuurifondide kaasrahastamisel teostatavate soojusvõrkude ehitusprojektide juhtimine. Sa koostad projektiplaanid, korraldad projekteerimise ning hanked, koostad lepingud ja koordineerid projekti teostust kuni selle valmimiseni.

Adven Eesti pälvis Vastutustundliku Ettevõtluse hõbemärgise

Uudised 06.06.2017

Adven Eesti pälvis esmakordselt ettevõtete vastutustundliku ettevõtluse edetabelis hõbemärgise. Adveni tulemuseks on keskmiste ja suurettevõtete kategoorias 92%.

Lippulaiva kaubanduskeskusesse tuleb maailma suurim maasoojusenergia jaam

Uudised 18.05.2017

Citycon ehitab Espoosse uue moodsa kaubanduskeskuse Lippulaiva. Seda hakatakse kütma ja jahutama taastuva ja CO2 vaba maasoojusega. Lippulaivas kasutatakse ära kõik soojuspumbaga toodetud soojus- ja jahutusenergia. Seega muudab jaam Lippulaiva kaubanduskeskuse soojus- ja jahutusenergia osas energiasõltumatuks.

Adven Eesti tootmisjuhina asus tööle Raivo Melsas

Uudised 28.03.2017

Täna, 28. märtsil alustas Adven Eesti tootmisjuhina tööd Raivo Melsas, kes hakkab kuuluma ühtlasi ka Adven Eesti juhatusse. Raivo Melsas töötas seni Eesti Energia taastuvenergia üksuse tootmise ja käidu osakonna juhina.

Bonsky