Viimsi ja Haabneeme soojustorustike uuendamisel kasutatakse kaasaegset lahendust

Uudised 26.08.2019

Adven uuendab sel aastal Viimsis ja Haabneemel suures mahus soojusvõrku ning katkestuste kestuse vähendamiseks kasutatakse ajutist torustikku.

Rootsi pelletitootja laieneb, Adven tõttab appi

Uudised 17.07.2019

Fuelwood rajab koostöös Adveniga Söderhamni (Rootsi) innovaatilise moodullahendusega pelletitehase, mis on klassikalise pelleti tööstustega võrreldes oluliselt kompaktsem ja paindlikum.

Adven ehitab Terrafame’i uuele tehasele taastuvenergial töötava elektrijaama

Uudised 08.07.2019

Terrafame ja Adven sõlmisid lepingu, mille raames ehitatakse uuele Soomes Sotkamos asuvale Terrafame'i aku kemikaalitehasele taastuvenergial töötav energiajaam.

Püssi uue katlamaja ehitus algab juulis

Uudised 26.06.2019

Püssi piirkonna elanikud ootavad uut katlamaja, mis võimaldab pikemas perspektiivis muuta kaugkütte soojusenergia hinda stabiilsemaks ja veidi soodsamaks.

Kas ja kuidas analüüsida ettevõtte vastutustundlikkust?

Uudised 24.05.2019

Tänases ühiskonnas on olulisem kaasajastada ja arendada oma ärimudelit, mis põhineb vastutustundlikul ja jätkusuutlikul mõtteviisil. Siinkohal pole isegi oluline „mida ettevõte teeb”, vaid pigem „kuidas teeb”.

Adven alustab Saue kaugküttevõrgu rekonstrueerimistöödega

Uudised 23.05.2019

Adven alustab juuni alguses Saue soojusvõrkude kaasajastamisega, mille raames vahetatakse välja ligi 2,7 km ulatuses vananenud võrke.

Rahvusvahelise finantsjuhi tiitel tuli sel aastal Eestisse

Uudised 23.05.2019

2019. aasta Euroopa energialahenduste finantsjuhi tiitel, mida annab välja Acquisition International, tuli sel korral Eestisse, Adven Eesti finantsjuhile, Tiit Hõbejõgile.

“Tõhusa kaugkütte” märgis võib tõsta kinnisvara väärtust

Uudised 22.05.2019

Eesti jõujaamade ja kaugkütte ühingu (EJKÜ) aastakonverentsil anti üle tunnustusmärke energiatõhusatele kaugküttesüsteemidele. Advenile anti tunnustus seitsmele võrgupiirkonnale üle Eesti ning lisaks värskendati juba olemasolevaid märgiseid.

Adven alustab Viimsi ja Haabneeme soojusvõrkude rekonstrueerimisega

Uudised 25.04.2019

Adven alustab mai teisel nädalal Viimsi ja Haabneeme kaugküttevõrgu rekonstrueerimistöödega, mille raames ehitatakse valmis 3100 meetri ulatuses uut eelisoleeritud soojustorustikku.

Adven jätkab Põltsamaa kaugküttevõrgu rekonstrueerimistöödega

Uudised 26.03.2019

Adven alustab ülejärgmisel nädalal Põltsamaa kaugküttevõrgu rekonstrueerimistöödega, mille raames ehitatakse valmis 700 meetri ulatuses uut eelisoleeritud soojustorustikku.