Rahvusvahelise finantsjuhi tiitel tuli sel aastal Eestisse

Rahvusvaheline digitaalne äriajakiri Acquisition International annab iga-aastaselt äri-temaatilistes kategooriates välja ülemaailmseid auhindu. 2019. aasta Euroopa energialahenduste finantsjuhi auhind tuli sel korral Eestisse, Adven Eesti finantsjuhile, Tiit Hõbejõgile.

Hõbejõgi usub, et auhinna taga on eelmisel aastal läbi viidud mahukad projektid ning julged juhtimisotsused. “Viisime 2018. aastal Adven Eestiga läbi 5 edukat omandamise tehingut ning laiendasime oma tegevust Lätti. Usume, et ettevõte on edukas, kui ta keskendub oma põhitegevusele ning seetõttu lahkusime kinnisvara ja gaasi müügi ärist. Need tegevused koos ettevõtte orgaanilise kasvuga tõid Advenile stabiilses tööstusharus märkimisväärse ligi 50% kasvu,” rääkis Hõbejõgi telgitagustest.

“Tõenäoliselt võis rolli mängida ka see, et eelnevatel aastatel pole Adven nii suurte sammudega kasvanud ja ühtlasi oli tegemist ka minu esimese aastaga Adveni tiimis. Mul on tõeliselt hea meel, et selline rahvusvaheline tunnustus meile Eestisse tuli. Tahaksin tänada Adveni professionaalset ja lahendustele orienteeritud tiimi, kellega koos on rõõm töötada. Usun, et teeme ka tulevikus suuri tegusid,” arutles Hõbejõgi.

Võitja väljaselgitamiseks kasutas Acquisition International 5-liikmelist erapooletut paneeli. Paneeli eesmärk oli viia ennast nominentide ja nende tegevusega kurssi ning teostada põhjalik faktide- ja taustakontroll. AI sõnul on sellisel kujul paneeli ülesehitus kõige tõhusam, et võitjad välja selgitada.

Acquisition International on ülemaailmne väljaanne, mis pakub kõiki viimaseid uudiseid kaasaegse äri maailmast. Lisaks annavad nad iga-aastaselt välja ka mitmeid maailmakuulsaid äri auhindu.

Share