Adven Eesti otsib oma meeskonda teotahtelist ja initsiatiivikat

TURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONISPETSIALISTI

Kelle töö eesmärgiks on aidata kaasa ettevõtte tulemuseesmärkide saavutamisele läbi ettevõtte positiivse kuvandi ja tuntuse

Sinu tulevaseks tööks on ettevõtte turundus- ja kommunikatsioonilalase tegevuse eestvedamine. Seejuures koostad turundusplaanid, toetad müügitegevust (eelkõige B2B turundus), koordineerid kodulehekülje, müügimaterjalide, kliendilehe ja presentatsioonide edasiarendamist. Sul on eestvedav roll kliendiürituste korraldamisel ning osaled tööandja brändi arendamises. Tagad efektiivse ja järjepideva meediasuhtluse, meediasammude analüüsi ning monitooringu. Teed tihedat koostööd nii müügi ja kliendihalduse üksuse, personalijuhi, ettevõtte kommunikatsioonipartneri kui Adven Grupi turundusmeeskonnaga.

Ootame Sinult omandatud kõrgharidust, varasemat turunduskogemust soovituslikult rahvusvahelises ettevõttes, edukat digiturunduse kogemust, väga head eesti keeles eneseväljendusoskust nii kõnes kui kirjas ja inglise keele valdamist. Soovime, et oled arengule suunatud, loominguline, järjepidev, koostöö hoiakuga ja hea analüütilise mõtlemisega. Kasuks tuleb töökogemus B2B turunduses või energiavaldkonnas.

Sind ootab võimalus töötada rahvusvahelises ja edukas kasvule suunatud ettevõttes, mitmekülgne ja vaheldusrikas töö, võimalus ideid ellu viia ja lüüa kaasa Adveni brändi arendamise protsessis, erialane koolitus- ja arenguvõimalus, selged eesmärgid, koostööle suunatud positiivne töökultuur ja -keskkond, ühisüritused ja soodustuste pakett.

Kandideerimiseks saada CV hiljemalt 20.märtsiks läbi cv.ee süsteemi.

Share
Ivi Aluoja
Personalijuht
Ivi Aluoja
Bonsky