Adven Eesti arenduse ja investeeringute meeskonnas saab tööd laia tehnilise silmaringiga, positiivse hoiakuga ja teotahteline

SOOJUSTEHNILISTE PROJEKTIDE JUHT

Sinu töö peamiseks prioriteediks on EL struktuurifondide kaasrahastamisel teostatavate soojusvõrkude ehitusprojektide juhtimine. Sa koostad projektiplaanid, korraldad projekteerimise ning hanked, koostad lepingud ja koordineerid projekti teostust kuni selle valmimiseni. Teed tihedat koostööd müügi ja kliendihalduse, tootmise ja jaotuse ning hangete üksustega, osaled kliendikohtumistel, tehniliste lahenduste ja tasuvusarvutuste koostamisel. Oled asjatundlik partner nii klientidele kui ettevõtte siseselt.

Ootame Sind kandideerima kui Sul on soojustehnikaalane kõrgharidus ja kogemus soojustehnika valdkonnas. Sul on ehitusprojektide juhtimise kogemus, oskus teostada inseneritehnilisi arvutusi ja koostada projektide eelarveid ning võime näha ja analüüsida alternatiivseid lahendusi. Sul on lai tehniline silmaring ja huvi energeetika valdkonna arengute vastu. Oled hea suhtleja, algatusvõimeline ja tulemusele orienteeritud, töös täpne ja iseseisev. Sul on väga hea eesti keele oskus, inglise ja vene keele oskus suhtlustasemel ning B-kategooria autojuhiload. Kasuks tuleb CAD projekteerimise oskus.

Omalt poolt pakume Sulle huvitavat tööd kasvule orienteeritud rahvusvahelises ettevõttes ning erinevate tehniliste lahendustega projektide teostamise võimalust. Edukat sooritust toetavat meeskonda ja töökultuuri, selgeid eesmärke, enesearendamise võimalust, panusest sõltuvat tulemustasu ja soodustuste paketti.

Kandideerimiseks ootame Sinu CVd ja motivatsioonikirja hiljemalt 27. juuniks 2017 läbi www.cv.ee süsteemi või ivi.aluoja@adven.com
Lisainfo tel 6 678 656

Share
Ivi Aluoja
Personalijuht
Ivi Aluoja
Mainostoimisto Mediataivas