Adven Eesti rajas Atlantis H20 veekeskusele kaasaegse katlamaja 

Adven Eesti  projekteeris ja ehitas Atlantis H20 veekeskuse tarbeks kaasaegse katlamaja.  Koos vajalike liitumistega investeeris Adven katlamaja rajamisse 100 000 eurot.

Adven Eesti juhatuse esimehe Urmo Heinami sõnul hoolitseb energiaettevõte kliendi energiatootmise eest: “Rajasime kogu lahenduse ja pakume veekeskusele täisteenust, hoolitsedes ka energialahenduse tööshoidmise eest. See on kliendi jaoks mugav lahendus, sest ettevõte ei pea tegema kapitalimahukat investeeringut ja saab keskenduda oma põhiärile,” lisas Heinam.

Katlamaja võimsus on 900kW ja kütusena kasutab see maagaasi. Uus katlamaja on täisautomaatne ja võimaldab soojuse tootmise võimsust paindlikult reguleerida. Lisaks iseloomustab Atlantis H2O Veekeskuse katlamaja ka kõrge efektiivsus, mis ulatub 95%-ni.

Leping Adven Eesti ja Atlantis H2O Veekeskuse vahel sai sõlmitud käesoleva aasta veebruaris ning osapoolte heas koostöös valmis see õigeaegselt.

Atlantis H2O Veekeskus on Eesti unikaalseim vee- ja looduseteemaline avastuskeskus.Tegemist on terve veealuse linnaga koos selle elanike ja nende lugudega, millele võrdset ei leia siinpool Mariaani sügavikku. Linnas võib kohata vaprat Väikest Vesikaru, näha oma silmaga, kui suur on sinivaal või kuidas töötavad Archimedese seadus ja hüdroelektrijaam.

Share