Adven Eesti pälvis Vastutustundliku Ettevõtluse hõbemärgise

Adven Eesti pälvis esmakordselt ettevõtete vastutustundliku ettevõtluse edetabelis hõbemärgise. Adveni tulemuseks on keskmiste ja suurettevõtete kategoorias 92%.

Tegemist on väga kõrge tunnustusega, mis kirjeldab Adven Eesti põhimõtteid tegutseda energia tootmise valdkonnas vastutustundlikult ning keskkonnast ja töötajatest hoolides. Keskmisest kõrgemaid hinnanguid saime ettevõtte valitsemise ja eetika ning looduskeskkonna hoiu kategooriates ning kõigis hinnatavates kategooriates oli Adveni tulemuseks üle 80%.

Adven Eesti juhatuse esimehe Urmo Heinami sõnul iseloomustabki Advenit eelkõige suunatus efektiivsele ja keskkonnasäästlikule tootmisele ning soov olla töötajatele hea ja kindel tööandja. “Osalesime vastutustundliku ettevõtluse indeksis esmakordselt ning on väga hea meel, et kohe esimese korraga pälvisime niivõrd kõrgel tasemel tunnustuse. Soovime pakkuda oma klientidele efektiivselt ja keskkonnasõbralikult toodetud energiat ning viimase aastaga oleme selleks asendanud kolme fossiilse kütuse katlamaja biokütuse lahendusega. Järgneva aastaga on kavas veel seitsme sarnase energialahenduse käivitamine,“ ütles Urmo tulemusi kommenteerides.

Adven Eesti üheks väärtuspõhimõtteks on olla ka hea tööandja, pakkudes töötajatele erinevaid soodustusi ja võimalusi sportimiseks ning vaba aja veetmiseks. Samuti peame väga olulist panust energiavaldkonna järelkasvu, olles hea partner ka kogukonnale.

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum tõi aga oma raportis välja, et vastutustundlik käitumine on põimitud Adveni põhitegevusse. “Näitate üles initsiatiivi, süstemaatilisust ja järjepidevust vastutustundliku käitumise tagamiseks. Olete juba täna teistele Eesti ettevõtetele eeskujuks turukeskkonna mõjude juhtimisel ning ettevõtte valitsemisel,” toob raport välja.

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum jagab kvaliteedimärgised kuld-, hõbe- ja pronkstaseme tugevuskategooriates. Kvaliteedimärgis omistatakse Eesti Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksis osalenud ettevõtetele, kes peavad oluliseks ettevõtte jätkusuutlikku arengut ja panustavad strateegiliselt sotsiaalse- ja looduskeskkonna arengusse.

index_2017_v2.png

Share
Mainostoimisto Mediataivas