Adven alustab Viiratsi kaugküttevõrgu rekonstrueerimistöödega

Adven alustab järgmisel nädalal Viiratsi kaugküttevõrgu rekonstrueerimistöödega, mille raames ehitatakse 700 meetri ulatuses uut eelisoleeritud soojustorustikku.

Tööde käigus, mida teostab Metrx OÜ, kaasajastatakse olulisel määral Viiratsi soojusvõrku - vahetatakse välja 700 meetri ulatuses vananenud soojusvõrke, mille tulemusel vähenevad torustike soojuskaod ning paraneb tarbijate varustuskindlus. Projekti kogumaksumus on 250 000 eurot, mida kaasrahastab Keskkonnainvesteeringute Keskus ligi poole investeeringu summa ulatuses.

Adven Eesti kasutab ehitustööde ajal ajutisi torustikke. “Soovime, et torustiku vahetus oleks kliendi jaoks võimalikult mugav ja kiire protsess, seetõttu kasutame ajutist torustikku. Kui hoone torustiku vahetamisega seotud tööd võivad muidu kesta nädalaid, siis ajutiste torustike ühendamistest tulenevad katkestused on arvestatavad tundides. Siiski tuleb arvestada, et mõnede hoonete puhul võib neid lühiajalisi katkestusi olla mitu. Teavitame kliente kirja teel täpsemalt 1-2 nädalat ette ning täpsema info selgumisel on see leitav ka meie kodulehel. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast ja loodame mõistvale suhtumisele,“ selgitas Adveni arendusjuht Priit Tiit ehitustööde korralduslikku poolt.

Ehitustöid alustatakse Sõpruse 20, 22 ja Ehitajate tn 5 ja 7 kinnistutel ning teostatakse etapiliselt veel nii Sakala, Tiigi, Ehitajate kui Sõpruse tänavatel (vt. kaarti). Tööde tulemusena saab Viiratsi alevikus olema ca 75% soojusvõrkudest renoveeritud. Ehitustööd on koos haljastusega plaanis lõpetada septembri lõpuks. Adven vabandab ehitustöödest tulenevate ebamugavuste pärast ja palub elanikel ehitusperioodil tähelepanelikud olla ning jooksvalt liikluskorraldust jälgida.

Kontakt

Priit Tiit
Arenduse ja investeeringute valdkonna juht
Share