Kas ja kuidas analüüsida ettevõtte vastutustundlikkust?

Uudised 24.05.2019

Tänases ühiskonnas on olulisem kaasajastada ja arendada oma ärimudelit, mis põhineb vastutustundlikul ja jätkusuutlikul mõtteviisil. Siinkohal pole isegi oluline „mida ettevõte teeb”, vaid pigem „kuidas teeb”.

Adven alustab Saue kaugküttevõrgu rekonstrueerimistöödega

Uudised 23.05.2019

Adven alustab juuni alguses Saue soojusvõrkude kaasajastamisega, mille raames vahetatakse välja ligi 2,7 km ulatuses vananenud võrke.

Rahvusvahelise finantsjuhi tiitel tuli sel aastal Eestisse

Uudised 23.05.2019

2019. aasta Euroopa energialahenduste finantsjuhi tiitel, mida annab välja Acquisition International, tuli sel korral Eestisse, Adven Eesti finantsjuhile, Tiit Hõbejõgile.

“Tõhusa kaugkütte” märgis võib tõsta kinnisvara väärtust

Uudised 22.05.2019

Eesti jõujaamade ja kaugkütte ühingu (EJKÜ) aastakonverentsil anti üle tunnustusmärke energiatõhusatele kaugküttesüsteemidele. Advenile anti tunnustus seitsmele võrgupiirkonnale üle Eesti ning lisaks värskendati juba olemasolevaid märgiseid.

Adven alustab Viimsi ja Haabneeme soojusvõrkude rekonstrueerimisega

Uudised 25.04.2019

Adven alustab mai teisel nädalal Viimsi ja Haabneeme kaugküttevõrgu rekonstrueerimistöödega, mille raames ehitatakse valmis 3100 meetri ulatuses uut eelisoleeritud soojustorustikku.

Adven jätkab Põltsamaa kaugküttevõrgu rekonstrueerimistöödega

Uudised 26.03.2019

Adven alustab ülejärgmisel nädalal Põltsamaa kaugküttevõrgu rekonstrueerimistöödega, mille raames ehitatakse valmis 700 meetri ulatuses uut eelisoleeritud soojustorustikku.

Adven alustab Viiratsi kaugküttevõrgu rekonstrueerimistöödega

Uudised 19.03.2019

Adven alustab järgmisel nädalal Viiratsi kaugküttevõrgu rekonstrueerimistöödega, mille raames ehitatakse 700 meetri ulatuses uut eelisoleeritud soojustorustikku.

Adven alustab Sauel kaasaegse biokatlamaja ehitustöödega

Uudised 15.03.2019

Energiaettevõte Adven on koostöös Saue linnaga rajamas Kasesalu tänavale uut kaasaegset hakkpuidul töötavat katlamaja. Ehitustöödega alustatakse juba järgmisel nädalal. Lähiajal alustatakse ka olulises mahus soojusvõrkude renoveerimisega. Kokku uuendatakse 2,7 km soojustorustikku.

Ettevõtte süsteemide ühise andmelao loomine pole küll lihtsamate killast, kuid hädavajalik efektiivsuse tõstmiseks

Uudised 21.02.2019

Eesti Inseneride Liit koostöös Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega, tunnustab ja tutvustab „Tark tööstur“ auhinnaga, millega tõstetakse esile ettevõtjaid, kes on panustanud Eesti majanduse lisandväärtuse ja tootlikkuse kasvule ning aidanud nii kaasa kogu Eesti konkurentsivõime kasvule. Adven Eesti pälvis auhinna andmete analüüsimise ja visualiseerimise projektiga, millega digitaliseeritakse ettevõtte protsesse ning muudetakse tootmist veelgi efektiivsemaks.

Tule Haabneeme katlamajaga tutvuma!

Uudised 11.02.2019

Oled kunagi mõelnud, kuidas tänapäeva katlamaja köetakse või kuidas kaugkütte võrk tegelikult toimib? Energiaettevõte Adven Eesti avab laupäeval, 16.veebruaril kell 12:00-15:00 vastvalminud Haabneeme hakkpuidu katlamaja uksed ja kutsub kõiki elanikke ja tarbijaid koos perede ja sõpradega sellega tutvuma