Adven Groupi omandamine on kinnitatud

Uudised 23.10.2020

Adven Groupi omandamine on kinnitatud - uus omanik on institutsionaalseid investoreid esindav J. P. Morgan Asset Management.

Millest sõltub kaugkütte hind?

Uudised 15.10.2020

Millest sõltub kaugkütte hind? Teemat avavad konkurentsiameti hinnaregulatsiooni osakonna juhataja Kertu Saul ja Adven Baltikumi tegevjuht Urmo Heinam.

Aseri uus katlamaja edeneb plaanipäraselt

Uudised 01.10.2020

Energiaettevõte Adven koostöös Viru-Nigula vallaga on võtnud töösse Aseri soojamajanduse uuendamise. Tänaseks on uue katlamaja ehitus täies hoos.

Infracapital ja AMP Capital on kokku leppinud Adveni müümises J.P. Morgan Asset Management’le

Uudised 18.09.2020

M&G Plc infrastruktuuri investeerimisfirma Infracapital ja AMP Capital teatasid, et on kokku leppinud äriühingute ühisomandis oleva Adveni müümises institutsionaalseid investoreid esindavale J. P. Morgan Asset Management’le.

Rootsi pelletitootja Fuelwood laiendab eestlaste abiga tootmist

Uudised 14.08.2020

Pelletitootja Fuelwood käivitas oma Rootsis Söderhamnis asuva pelletitehase teise tootmisliini. Adven ehitas ja rahastas kuivati ja biokatla, mis 2020. aasta juulis kasutusele võeti.

Terrafame'i CO2 heide väheneb peagi 90% võrra

Uudised 05.08.2020

Soome metallitootja Terrafame ja energiaettevõte Adven alustavad peagi uut koostööprojekti Terrafame'i tootmise süsinikdioksiidi heite vähendamiseks pea 9000 tonni võrra.

Saa osa Saue hakkepuidu katlamaja virtuaalsest avamisest ja tuurist kodust lahkumata

Uudised 22.06.2020

Adven avas Saue biokatlamaja virtuaalselt. Saa osa avamisest ning uudista katlamaja sisemust interaktiivse virtuaaltuurina.

Soojusvõrgu renoveerimine ei pea jääma rahanappuse taha

Uudised 29.05.2020

Kaugkütte süsteemide uuendamiseks vajaminev investeering on suur, kuid omavalitsustel on süsteemi arendamiseks võimalus kaasata erasektori ettevõte.

Adven ehitab Aserisse uue biokütuse katlamaja

Uudised 27.05.2020

Energiaettevõtte Adven alustab juunis Aseri uue biokütuse katlamaja projektiga. Selle raames võetakse kasutusele hakkepuidu ning kaks gaasikatelt.

Ettevõtjate huvi vastutustundliku ettevõtluse Indeksis osaleda on endiselt kasvav

Uudised 22.05.2020

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum (VEF) tunnustas 76 Eestis tegutsevat organisatsiooni, kes hoolivad ümbritsevast ning soovivad panustada ühiskonda rohkemaga kui seadus nõuab.