Vabad ametikohad

Adven on ambitsioonikate eesmärkidega pidevalt kasvav energia ettevõte. Oleme viimastel aastatel klientidega palju uusi teenuslepinguid sõlminud ja otsime pidevalt uusi arenguvõimalusi.

Kasvustrateegia elluviimine eeldab sobivate töötajate olemasolu organisatsiooni kõikides tegevusvaldkondades, seega värbame tihti nii tehnika kui ka  kliendisuhtluse asjatundjaid ja tulevikutalente erinevaid ülesandeid täitma.

Hetkel otsime oma meeskonda:

Huvi korral Adveni meeskonnaga liituda, anna endast teada.

Anna endast teada

Otsid praktikakohta?

Adven ootab ka sel aastal tudengeid enda juurde praktikale. Avatud on praktikakoht toetamaks meie uue juhtimiskeskuse loomist, soojusvõrkude ja katlamajade hooldusmeeskondade tööd ning appi inseneridele ja kliendihalduritele. Praktika on mitmekesine ning selle raames saab tutvuda Adveni erinevate objektide, energialahenduste ning tööfunktsioonidega laiemalt.
Kandideerida saab kuni 7. aprillini saates oma CV e-mailile adven.eesti@adven.com. Areneva ja kasvava ettevõttena oleme leidnud mitmetele tublidele tegijatele võimaluse pärast praktikat ka meie juurde tööle edasi jääda.

 

Lisateavet selle kohta, kuidas me tööle kandideerijate isikuandmeid töötleme, on välja toodud tööle kandideerijate registri andmekaitsetingimustes.

Loe lähemalt

Otsid oma lõputöö kirjutamiseks koostööd?

Pakume lõputöö kirjutamise võimalust otse energia valdkonna südames. Räägi meile lähemalt, mis Sind huvitab ja mis teemal soovid oma töö kirjutada. Paneme pead kokku ja püüame üheskoos leida midagi huvitavat, millest on kasu nii Sulle kui ka Advenile.

Ivi Aluoja
Personalijuht