Vabad ametikohad

Adven on ambitsioonikate eesmärkidega pidevalt kasvav energia ettevõte. Oleme viimastel aastatel klientidega palju uusi teenuslepinguid sõlminud ja otsime pidevalt uusi arenguvõimalusi.

Efektiivne kasvustrateegia elluviimine eeldab suurepäraste töötajate olemasolu organisatsiooni kõikides valdkondades. Sellest tulenevalt värbame tihti energeetika asjatundjaid ja tulevikutalente. Kas soovid mõjutada tuleviku energialahendusi, panustada paremasse maailma, oma häid ideid ellu viia ja liikuda pidevalt edasi?

Avatud tööpakkumised

Energialahenduste müügiprofessionaal. Kui otsid tööd, kus saad koostöös klientidega välja töötada ainulaadseid ja tulevikku vaatavaid energialahendusi, mis sillutavad teed süsiniku neutraalsusele, oled leidnud õige koha! Salvesta oma profiil meie andmebaasi!
 

Müügiprofessionaal, anna endast teada

Kui meil ei ole parasjagu teile sobivaid vabu töökohti pakkuda, kuid Teil on huvi Adveni meeskonnaga liituda, siis andke meile sellest teada. Otsime pidevalt helgeimaid päid oma meeskonnaga liituma! 

Sobiva vaba koha tekkimisel võtame teiega ühendust. Anna endast siin teada:

Salvesta oma profiil meie andmebaasi

Otsid praktikakohta?

Adven ootab igal aastal tudengeid enda juurde praktikale. Praktika raames toetavad praktikandid näiteks meie uue juhtimiskeskuse arendamist, soojusvõrkude ja katlamajade hooldusmeeskondade tööd ning on abis inseneridel ja kliendihalduritel. Praktika on mitmekesine ning selle raames saab tutvuda Adveni erinevate objektide, energialahenduste ning tööfunktsioonidega laiemalt.

Tavapärane praktika aeg on meil suvi, kuid oma huvist saad märku anda igal ajal, saates oma CV ja soovi e-mailile personal@adven.com. Areneva ja kasvava ettevõttena oleme leidnud mitmetele tublidele tegijatele võimaluse pärast praktikat ka meie juurde tööle jääda.

Lisateavet selle kohta, kuidas me tööle kandideerijate isikuandmeid töötleme, on välja toodud tööle kandideerijate registri andmekaitsetingimustes.

Loe lähemalt

Otsid oma lõputöö kirjutamiseks koostööd?

Pakume lõputöö kirjutamise võimalust otse energia valdkonna südames. Räägi meile lähemalt, mis Sind huvitab ja mis teemal soovid oma töö kirjutada. Paneme pead kokku ja püüame üheskoos leida midagi huvitavat, millest on kasu nii Sulle kui ka Advenile.

Ivi Aluoja
Personalijuht