Karjäär Advenis

Meid ajendab Advenis eesmärk luua energiaalast eelist ja tuua sellega kasu firmadele, inimestele ja planeedile. Püüame selle poole, et olla osa kliimamuutuse vastu võitlemise lahendusest ja usume, et suudame anda positiivse panuse iga säästliku ja jätkusuutliku energialahendusega, mille koos oma klientidega loome, ellu viime ning opereerime. 

Adven on hoogsalt arenev ja kasvav energiaettevõte. Anname Eestis, Soomes, Rootsis ja Lätis tööd ligikaudu 300 spetsialistile. Tänu meie kiirele kasvutempole otsime oma meeskonda tihti innukaid, uuendusmeelseid, sihikindlaid ja avatud mõtlemisega uusi tiimikaaslasi.

Eriti teretulnud on tehnilise taibuga ning kliendisuhet väärtustavad energiavaldkonna spetsialistid, kes on huvitatud teenuste ja protsesside täiustamisest ning arendamisest. 

Meiega ei jää sa paigale tammuma

„Oleme Advenis pannud paika kolm prioriteeti, millest üks on see, et soovime olla oma äritegevuse valdkonnas parimad maailmas, ja see ei õnnestu ilma parimate inimesteta,” ütles Adven Grupi tegevjuht Jyrki Vainionpää. 

Iga töötaja on investeering meie firmale – selline, kelle väärtust me kavatseme kasvatada. Soovime hoolitseda selle eest, et meie tiimiliikmete asjatundlikkus areneks pidevalt. Meiega ei jää Sa paigale tammuma. Meiega saad kujundada homseid energialahendusi ja panustada üldisesse heaolu kasvu.