Karjäär Advenis

 

Kasv ja areng

Adven on hoogsalt arenev ja kasvav energiaettevõte. Anname Soomes, Rootsis, Eestis ja Lätis tööd ligikaudu 300 spetsialistile. Tänu meie kiirele kasvutempole otsime oma meeskonda tihti innukaid, uuendusmeelseid, sihikindlaid ja avatud mõtlemisega uusi tiimikaaslasi.

Eriti teretulnud on tehnilise taibuga ning kliendisuhet väärtustavad energiavaldkonna spetsialistid, kes on huvitatud teenuste ja protsesside täiustamisest ning arendamisest. 

Aitame kliendil areneda

Iga Adveni tiimiliige töötab kliendi edu nimel, olenemata sellest, kas tal on kliendiga otsekontakt või tegutseb ta nn meie tagatoas. Rajame energia valdkonnas teed ning töötame järjepidevalt selle nimel, et pakkuda igale kliendile personaalset just nende tegevusvaldkonda ja protsessidesse sobituvat, efektiivseimat ning jätkusuutlikumat energialahendust. Teeme seda kõike teenusepõhiselt – klient ei pea ise energialahendusse investeerima, vaid saab suunata sealt alles jäänud vaba kapitali oma põhitegevuse arendamisse. Investeeringute eest kannab Adven ise hoolt.

Energiateenuse katkematu ja tõrgeteta töö on kliendi äri seisukohast väga oluline. Seetõttu on meie tegevuse keskmeks ning ülimaks eesmärgiks tagada energialahenduse järjepidev toimimine ning hooldus. Otsime pidevalt nutikaid lahendusi, kuidas oma tööprotsesse veelgi töökindlamaks muuta – automatiseerime rutiinseid protsesse, kasutame ja optimeerime kaugjuhtimissüsteeme. Usume, et väga oluline on panustada oma töötajatesse ning nende arengusse. Meie spetsialistid järgivad rangelt valdkonna õigusakte ja eeskirju ning on nende nõuetega alati kursis. Protsesside kvaliteedi tagamiseks oleme oma juhtimissüsteemi sertifitseerinud ja vastame ISO 9001 juhtimissüsteemi, ISO 14001 keskkonna ja OHSAS 18001 töötervishoiu ja tööohutuse standardile.

Meiega ei jää sa paigale tammuma

Adven suhtub igasse oma töötajasse kui investeeringusse, mille väärtust suurendame läbi koolitamise ning asjatundlikkuse tõstmise. Meie tiimi ühendab eesmärkidele- ning tulemustele suunatus, pühendumine ja austus üksteise ning meid ümbritseva vastu. Usaldame ja usume oma töötajatesse ning julgustame kõiki avameelselt oma mõtteid jagama. Meie jaoks on see oluline, kuna usume, et vabaduse ja vastutustunne käivad käsikäes ja liidavad meid tiimina tervikuks. Üheskoos tegutsedes julgeme katsetada, areneda ja õppida.