Energy as a service® – meie tegevusmudel edukate energiaprojektide teostamiseks

Meie lähenemist defineerib Energy as a service® suhtumine. Kas Teie ettevõte otsib koostööpartnerit, kes suudab pakkuda tippasjatundjaid, viia end põhjalikult kurssi Teie tegevusega, teha Teie eest investeeringuid aidates Teil seejuures säästa juba alates esimesest koostööpäevast ning tagades samal ajal Teie äritegevuse jätkumine ka tulevikus? Seda kõike Adven kõikidele oma klientidele pakubki.

Analüüsimine ja väljatöötamine 

 Tegutseme alati tervikpilti arvestades. Tänu põhjalikele kogemustele ja eriteadmistele oleme hästi kursis eri tööstussektorite vajaduste ning nõudmistega.

 

Ehitamine ja investeerimine

Meie asjatundjate abiga kulgeb energialahenduste kasutuselevõtt sujuvalt. Teeme Teie eest investeeringuid ja võtame projekti eest vastutuse, tagades, et see teostatakse ettenähtud eelarve ning ajakava piires.

Käitamine ja hooldamine

Tagame Teie ettevõttele vajaliku energiavarustuse ning teeme seda kindlalt ja ohutult. Tänu meie üleriigilisele teenindusvõrgule käitatakse energiarajatisi alati kulutõhusalt. Jälgime oma rajatiste tööd ööpäevaringselt ja täiustame koos klientidega oma teenuseid, et vastata nende muutuvatele vajadustele.

 

Kontakt

Kevin Vaher
Müügidirektor | Energialahenduste ekspert

Kas oled huvitatud?

Jäta meile oma kontaktid, võtame Teiega peagi ühendust!