Teie kliendid hindavad jätkusuutlikke lahendusi

Ühiskonnas on energia tarbimisest saanud võtmeküsimus. Õnneks on inimesed hakanud mõistma energia säästu olulisust.

Teie kliendid hoolivad kindlasti keskkonna säästmisest ning kohandavad oma eluviisi keskkonnasõbralikumaks. Ettevõtte keskkonnateadlikkus muutub klientide silmis üha olulisemaks konkurentsieeliseks, miks eelistada üht kaupmeest või teenusepakkujat teisele.

Suurem huvi jätkusuutlikkuse vastu

Säästev areng on kinnisvarasektoris aina olulisemal kohal. Investorid soovivad olla üha vastutustundlikumad ja seetõttu soetada keskkonnasõbralikku kinnisvara.

Poliitikakujundajate ja seadusandjate eesmärk on vähendada keskkonnamõjusid. Nõuded energiatõhususele muutuvad kõigis tootmisharudes pidevalt rangemaks. Elamumajandus on üks peamisi sektoreid, kus energia tootmist keskkonnasäästlikumaks soovitakse muuta.

Adven toob lahenduse- energia kui teenus

Kinnisvara uuendamine kaasaegsete energiatõhusate kütte- ja jahutuslahendustega täidate kõik nõuded ja saavutate kõrge energiatõhususe klassi.

Adven on ettevõtetele teekonnal CO2-neutraalse tuleviku suunas heaks partneriks. Teeme Teie eest kogu raske töö – analüüsime Teie energiavajadusi, leiame Teie jaoks optimaalse lahenduse, investeerime Teie eest, ehitame ja juhime Teie energialahendusi tõhusaimal võimalikul viisil. Muudame energialahenduse Teile lihtsaks ja mugavaks teenuseks

Kas saame aidata? Võtke meiega ühendust juba täna!

Kevin Vaher
Müügidirektor | Energialahenduste ekspert