Advenist

Me juhindume Advenis eesmärgist luua eelis ettevõtetele, inimestele ja keskkonnale. Oleme osa kliimamuutuste vastu võitlemise lahendusest ja usume, et keskkonnasõbralike lahenduste abil, mida oma klientidega otsime, ehitame ja arendame, saame mõjutada ettevõtete, inimeste ja maailma tulevikku.

Adven on Põhjamaade ja Balti riikide juhtiv energia- ja veeteenuste pakkuja. Toodame tööstusele auru, soojust ja külma ning pakume erinevaid lahendusi, et parandada ja edendada energia, vee ja materjali kasutamise tõhusust. Toodame kaugkütte ja kinnisvara-spetsiifiliste lahendustega soojust ja jahutust, mis kasutavad muuhulgas bio- ja geoenergiat. Meie ärimudel põhineb energia täisteenusel ja pikaajalisel partnerlusel.

Meie aastakäive on üle 216 miljoni euro ja bilansimaht on 800 miljonit eurot. Meil on ligi 40-aastane kogemus ja meie tiimis on umbes 400 spetsialisti. Opereerime üle 300 energiakeskuse, mille koguvõimsus on 1900 MW. 

 

Ulatuslik teenindusvõrk

“Professionaalne personal teie lähedal”

Adven tegutseb üleriigiliselt Eestis, Soomes, Rootsis ja Lätis. Meie ulatuslik teenindusvõrk, mitmekülgsed operatiivrajatised ja ööpäevaringne kaugseire tagavad kõrge teenindusvõimekuse ja töökindluse. 

Oleme pühendunud ja kliendikeskne partner

Meie jaoks on kõige olulisem pakkuda usaldusväärseid, jätkusuutlikke, kulutõhusaid ja professionaalseid energiateenuseid, mis abistavad meie klientide tegevust ja võimaldavad ettevõtetel keskenduda oma põhitegevusele.

Meie väärtused 

      Kliendikesksus      Pühendumine       Tulemuslikkus     Austus

liikevaihto-icon.png

  216 M€

käive
 

henkilosto-icon.png

400+

energia professionaali 

Energy plant.png

300+

opereeritavat energiakeskust

Balance sheet_white.png

  800M€

bilansimaht

 

Capacity_white.png

   ~1900 MW

tootmisvõimsust

Cardon footprint

 -39%

väiksem süsiniku jalajälg 8 aastaga

 

 


Kas oled huvitatud?

Jäta meile oma kontaktid, võtame Teiega peagi ühendust!